Dbamy o komfort życia warszawiaków

innogy go! to pierwszy całkowicie elektryczny, bezspalinowy car sharing w mieście.

 • Masz elektryczne BMW, kiedy potrzebujesz

  500 komfortowych BMW i3 jest do Twojej dyspozycji - naładowane, ubezpieczone i czyste.

 • Jeździsz buspasami

  Nie musisz stać w korkach, dzięki czemu docierasz szybciej do celu.

 • Płacisz tylko za czas najmu

  Nie ponosisz żadnych dodatkowych opłat (km, parkometr, ładowanie auta).

 • Jesteś eko

  BMW i3 jest bezemisyjny i wspiera walkę ze smogiem w Warszawie.

Jak działa car sharing innogy go!

To naprawdę proste. Wszystko zrobisz swoim telefonem.

 • Zarejestruj się

  Pobierz aplikację i załóż konto.

 • Wypożycz

  Znajdź BMW i3 w Twojej okolicy i zarezerwuj go! Masz 15 minut, aby do niego dotrzeć.

 • go!

  Zeskanuj kod QR, aby otworzyć drzwi. Ciesz się jazdą!

 • Zaparkuj

  Zaparkuj i zakończ najem.

Więcej

Wiesz już, czym jest innogy go!

Teraz zobacz, jak wprowadziliśmy go! do Warszawy.

https://www.youtube.com/watch?v=to72sOBN8xY
https://www.youtube.com/watch?v=ey4DXZJtIXo

Oszczędzaj czas i pieniądze

Jak? Wynajmując nasze elektryczne BMW i3, którym możesz jeździć buspasami.

Z innogy go! dotrzesz na miejsce szybciej i zapłacisz mniej. Dlaczego?

U nas płacisz tylko za czas przejazdu, bez opłat za przejechane kilometry.

już od 9,99 zł za pakiet 8 minut

Szczegóły opłat

Przetestowaliśmy BMW i3
na najpopularniejszych trasach.

Sprawdź wyniki testu

Aktualności

Zaproś znajomych!

Wprowadzamy system poleceń do usługi innogy go!

Czytaj

Koniec promocji "5 zł codziennie przez 30 dni z tytułu zgód marketingowych"

Od dnia 16.02.2021 promocja nie będzie już obowiązywać.

Czytaj

Masz pytania?

W innogy go! płacisz tylko za czas korzystania z auta. Wszystkie inne opłaty masz w cenie – nie ponosisz opłat za kilometry, parkowanie w płatnych strefach, ładowanie, ubezpieczenie oraz mycie aut.

Najmniejszy pakiet na 8 minut jazdy kosztuje tylko 9,99 zł. Niezależnie jakim samochodem z floty będziesz się poruszać. Po przekroczeniu czasu z zakupionego pakietu automatycznie rozpocznie się naliczanie minutowe. Stawka za minutę jazdy wynosi 1,29 zł, a za mimnutę postoju 0,09 zł.

Pamiętaj, że jeżdżąc innogy go! masz do dyspozycji wszystkie buspasy. Dzięki temu że nie stoisz w korkach oszczędzasz nie tylko czas, ale też pieniądze.

• AUTOMATYCZNA SKRZYNIA BIEGÓW – samochód posiada tylko gaz i hamulec, które obsługujesz wyłącznie prawą nogą (lewą nogę pozostaw z boku). Wybierając D-jazda do przodu, R- jazda do tyłu, P-parking, N – bieg neutralny (luz)

• EKOLOGIA – Samochody w pełni elektryczne podczas całego swojego cyklu życia generują zdecydowanie mniej zanieczyszczeń niż ich spalinowe odpowiedniki, nawet biorąc pod uwagę proces produkcji baterii.

• ŁADOWANIE – Samochody elektryczne ładowane są energią elektryczną pochodzącą ze stacji ładowania lub zwykłego gniazdka. Czas ładowania zależy od pojemności baterii samochodu oraz od mocy i typu ładowania.

Jeśli przedłużyłeś płatną rezerwację albo rezerwacja była płatna od początku (kolejna rezerwacja tego samego samochodu w ciągu 60 minut), to tak - nawet w przypadku anulowania rezerwacji zapłacisz za nią.
 

Jak najbardziej. Środki z vouchera, subskrypcji czy kodów promocyjnych będą w pierwszej kolejności wykorzystywane do opłacenia płatnej rezerwacji.
 

Nie ma ograniczeń, ale zastrzegamy sobie prawo, by skontaktować się z osobami, które bardzo długo trzymają samochód na rezerwacji - aby się upewnić, czy nie zapomniały jej anulować.
 

innogy go! to pierwszy, w pełni elektryczny car sharing w Warszawie.

Każdego dnia tysiące mieszkańców Warszawy korzysta z samochodów – aut prywatnych, taksówek i car sharingów. innogy wprowadza usługę wynajmu aut na minuty, która jest ekologiczną alternatywą dla dotychczasowych rozwiązań. Dzięki całkowicie elektrycznej flocie, w skład której wchodzi 500 BMW i3, innogy zmienia oblicze car sharingu w Warszawie. Aplikacja innogy go! umożliwiająca korzystanie z aut, dostępna jest w sklepach: App Store i Google Play. Pobierając ją, użytkownik może wynająć elektryczne BMW i3 na minuty, godziny lub dni. Opłaty pobierane są tylko za czas wynajmu, więc nie trzeba martwić się przejechanym kilometrami. Dzięki wypożyczeniu elektrycznego auta można korzystać z benefitów niedostępnych dla innych kierowców w Warszawie, takich jak: darmowy parking miejski czy korzystanie z buspasów. Żaden inny car sharing w Warszawie nie może pochwalić się możliwością wynajmu wyłącznie aut elektrycznych, a tym samym – możliwością jazdy buspasami. I Ty pobierz aplikację innogy go! i ruszaj w miasto komfortowym BMW i3. Wybierz ekologiczne rozwiązanie i pomóż poprawić jakość powietrza w Warszawie.