Zmieniamy Regulamin usługi innogy go!

Zależy nam, aby poruszanie się naszymi samochodami było komfortowe oraz bezpieczne dla wszystkich uczestników ruchu drogowego.

Zależy nam, aby poruszanie się naszymi samochodami było komfortowe oraz bezpieczne dla wszystkich uczestników ruchu drogowego. W tym celu podejmujemy działania, które mają zmniejszyć liczbę niebezpiecznych zachowań w trakcie podróży innogy go!

Co konkretnie robimy?

  • Wprowadzamy limit wieku 22 lat dla rejestracji w usłudze

Decyzję tę podjęliśmy z przykrością, aczkolwiek w pełni świadomie, ponieważ kierowcy poniżej 22 roku życia spowodowali ponad 60% wypadków we flocie innogy go!

  • Monitorujemy przejazdy użytkowników

Wyciągamy konsekwencje wobec użytkowników rażąco łamiących przepisy ruchu drogowego. Zgodnie z Regulaminem mogą oni zostać obciążeni karami pieniężnymi, a nawet wykluczeni z usługi.

  • Obciążamy kosztami nieprawidłowych zachowań

Użytkownicy ponoszą pełną odpowiedzialność za mandaty, blokady na kołach czy odholowanie auta zaparkowanego niezgodnie z przepisami.

Jak działania te wpłynęły na zmiany w Regulaminie usługi?

W naszym Regulaminie wprowadziliśmy m.in. poniższe zmiany:

  • Ustalamy minimaly wiek użytkowników usługi - od teraz każdy kierowca innogy go! musi mieć ukończone 22 lata.
  • Uszczegóławiamy zapis mówiący o zakończeniu najmu.
  • Określamy zasady obciążania karami za odholowanie lawetą auta, które zostało całkowicie rozładowane.

Pełną treść zaktualizowanego Regulaminu znajdziesz TUTAJ.

Nowy regulamin będzie obowiązywać od 09.08.2019 dla nowych użytkowników oraz od 23.08.2019 dla użytkowników zarejestrowanych w usłudze przed 9.08.2019.

Jeśli nie zgadzasz się z nowymi postanowieniami i nie chcesz korzystać z usługi innogy go! prześlij nam wypowiedzenie umowy na adres e-mail: kontakt@innogygo.pl do dnia 22.08.2019

Jednocześnie zachęcamy Cię do przestrzegania kilku ważnych zasad na drodze:

Jedź odpowiedzialnie

BMW i3 to bardzo dynamiczne auto, więc jedź ostrożnie. Dbaj o bezpieczeństwo swoje i innych uczestników ruchu drogowego. Przestrzegaj przepisów drogowych, w tym ograniczeń prędkości.

Parkuj w dozwolonych miejscach

Nie kończ najmu na terenach prywatnych i w miejscach z ograniczonym dostępem, takich jak: parkingi sklepów czy galerii handlowych oraz parkingi podziemne lub zamknięte za szlabanami

Nie parkuj przy stacji ładowania, jeśli nie ładujesz auta

Stacje służą wszystkim użytkownikom samochodów elektrycznych. Jeśli nie chcesz ładować auta, nie blokuj miejsca parkingowego przy stacji.

Samochody innogy go! są naszym wspólnym dobrem, więc dbajmy o nie wszyscy!

Jeśli zauważysz, że ktoś nieodpowiednio go! traktuje - niebezpiecznie manewrując na drodze, parkując w niedozwolonym miejscu czy choćby paląc w aucie - zgłoś to na naszej infolinii: 22 212 60 90.

Życzymy bezpiecznej drogi,
Zespół innogy go!

Wróć do aktualności

Masz więcej pytań?

Czytaj więcej