Zaproś znajomych!

Wprowadzamy system poleceń do usługi innogy go!

Przyjemnością trzeba się dzielić, dlatego postanowiliśmy dać Wam taką możliwość i aktywujemy program poleceń. Od teraz w menu aplikacji znajdziecie opcję „Zaproś znajomych”. Dzięki niej możecie udostępnić swoim znajomym specjalny kod promocyjny. Gdy znajomy wpisze kod podczas procesu rejestracji, na jego koncie pojawi się 10 zł na pierwszą jazdę. Natomiast po jego pierwszym przejeździe kod na 10 zł pojawi się także na Waszym koncie.

Pamiętajcie, że samochody dostępne w usłudze innogy go! są w 100% elektryczne, a to oznacza zero emisji spalin. Nie mniej, nie znacząco mniej - po prostu zero, bo w dbaniu o naturę nie ma miejsca na kompromisy. Jeśli podoba Wam się nasze podejście, najlepszą formą poparcia będzie po prostu polecenie innogy go! znajomym.

Dzięki Wam znajomi będą mogli im zaznajomić się z usługą - przekonać się, czy wygoda jazdy samochodem elektrycznym jest tym, czego szukają. Chociaż tak naprawdę to tylko formalność - w końcu Wy już wiecie, że do elektryków wcale nie trzeba się przekonywać:)

Możecie zaprosić tylu znajomych, ilu chcecie!

Sprawdź szczegóły

Wróć do aktualności

Masz więcej pytań?

Czytaj więcej