Kończymy działalność

Po wielu długich dyskusjach zdecydowaliśmy się zakończyć usługę innogy go!

Pionierem być

innogy w swojej strategii stawia od lat na rozwój innowacji. Zbudowaliśmy farmy wiatrowe, zaprosiliśmy fotowoltaikę pod strzechy (a w zasadzie na nie), jako pierwsi w Warszawie zbudowaliśmy stacje ładowania samochodów elektrycznych. Chcieliśmy stworzyć ekosystem dla rozwoju elektromobilności – budując jednocześnie stacje ładowania i uruchomiając największy w Polsce i jeden z największych w Europie w pełni elektryczny car sharing. Dzięki innogy go! wielu warszawiaków po raz pierwszy w życiu przejechało się elektrykiem. Doświadczyło tym samym zupełnie nowej jakości i komfortu jazdy w przestrzeni miejskiej i przyczyniło się do poprawy jakości powietrza.

Daliśmy z siebie wszystko, ale okazało się, że... to za mało. COVID-19 istotnie dotknął rozwijający się dopiero rynek car sharingu i niestety nie oszczędził i nas, tak jak wielu innych marek na świecie. Po wielu długich dyskusjach zdecydowaliśmy się zakończyć usługę innogy go!. Chcemy też w obecnej sytuacji skupić się na tym co umiemy najlepiej – energii elektrycznej i odnawialnej. Dostęp do aplikacji innogy go! możliwy będzie do 21 czerwca 2021 r. (po tym dniu nie będzie można zalogować się do aplikacji), zaś najem pojazdów z floty innogy go! możliwy będzie do 15 marca 2021 r. Nie zapomnimy też o elektromobilności - skupimy się na rozwijaniu infrastruktury oraz rozwiązaniach do ładowania aut elektrycznych..

Przekazujemy pochodnię elektromobilności!

Aplikacja innogy go! będzie dostępna jeszcze kilka miesięcy, chociaż około od połowy marcy nie będzie w niej już dostępnych elektryków z naszym logo. Z usługi wycofujemy codziennie po kilkanaście samochodów. Nie oznacza to jednak, że przestajemy wspierać elektromobilność.
 
Podjęliśmy współpracę z Traficarem - jednym z najbardziej doświadczonych polskich car sharingów. Wspólnie chcemy działać na rzecz rozwoju elektromobilności w Polsce. Jako innogy zapewnimy infrastrukturę niezbędną do ładowania elektryków. 

Już od 1 marca 2021 roku w naszej aplikacji udostępnimy Wam lokalizację pojazdów Traficara i umożliwimy łatwą migrację konta do Traficara. Dzięki temu będziecie mogli wynajmować pojazdy Traficara w ich aplikacji.

Dobrze nas wspominaj;)

Pożegnania nigdy nie są przyjemne, ale zamiast myśleć o tym, że kończymy usługę, wolimy pamiętać, jak dużo fajnych rzeczy udało nam się zrealizować. Pamiętasz, jak pomagaliśmy harcerzom i powstańcom? Albo jak świateczne okleiliśmy samochody? Albo jak nasze elektryki podbiły Tatry? Jeśli chcesz przeżyć to jeszcze raz, obejrzyj poniższy film:

A co z subskrypcjami i voucherami?

  • Jeśli masz wykupioną subskrypcję lub voucher to póki masz aktywne środki, możesz z nich korzystać.
  • Wycofujemy ze sprzedaży wszystkie subskrypcje i vouchery.
  • Szczegóły rozliczania zostały wysłane mailowo do klientów z aktywnymi subskrypcjami i voucherami.

Twoje dane są bezpieczne

Jeśli zarejestrowałeś się w usłudze, ale nie miałeś żadnego najmu, Twoje dane zostaną usunięte z naszej bazy danych najpóźniej do dnia 09.07.2021.

Jeśli chociaż raz wynająłeś naszego elektryka, będziemy przechowywać Twoje dane osobowe przez 36 miesięcy od momentu zakończenia usługi. Twoje dane osobowe będą wyłącznie przetwarzane na wypadek pojawiających się ewentualnych roszczeń z tytułu korzystania z innogy go! lub roszczeń związanych z przetwarzaniem danych osobowych.

Co do zgód marketingowych - w momencie zakończenia usługi z dniem 21.06.2021 wszystkie zgody zostaną automatycznie wycofane.

Dziękujemy...

...że byłeś jednym z naszych Klientów, którzy śmiało patrzą w przyszłość bez spalin, bez korków, bez hałasu. I nawet jeśli nie będziesz już mógł jeździć innogy go!, to nie zmieniaj swoich przyzwyczajeń!

Wróć do aktualności

Masz więcej pytań?

Czytaj więcej