Firma OZE

YUGO.solar

Kontakt

Poznańska 57
62-045 Pniewy

797 02 02 02

Firma Yugo Solar, z siedzibą przy ul. Adama Mickiewicza 26/1, 62-045 Pniewy, jest profesjonalnym instalatorem systemów fotowoltaicznych i pomp ciepła. Firma działa na polskim rynku od 1993 roku i posiada własne zespoły wykwalifikowanych instalatorów, które wykonują instalacje mikroinstalacji fotowoltaicznych w zakresie mocy od 2kW do 50kW. Yugo Solar oferuje kompleksowe i indywidualne podejście, instalacje pod klucz z 5-letnią opieką instalatora​​​​​​.

  • PANELE FOTOWOLTAICZNE

Yugo Solar posiada ponad 30 lat doświadczenia w branży i realizuje szeroki zakres projektów, od małych instalacji PV do dużych farm fotowoltaicznych. Firma zajmuje się wszystkimi etapami procesu, od projektowania, przez sprzedaż, montaż, podłączenie do sieci, zgłoszenie do operatora systemu dystrybucyjnego (OSD), a także serwis instalacji fotowoltaicznych. W ofercie Yugo Solar znajdują się również pompy ciepła i folie grzewcze​​​​.

Klienci Yugo Solar cenią firmę za profesjonalizm, kompleksowe usługi i wysoką jakość instalacji, co potwierdzają pozytywne opinie i recenzje. Firma wykorzystuje sprzęt i materiały najwyższej jakości od renomowanych i sprawdzonych producentów, co gwarantuje trwałość i efektywność instalacji​

Poproś o ofertę

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
DOM

Opinie ( 0 )

Dodaj opinie

0 0 votes
Ocena
Subscribe
Powiadom o
guest
Ocena
0 opinie
Inline Feedbacks
View all comments