Fotowoltaika

Premium Sunroof

Kontakt

ul. Roosevelta 8, 90-056 Łódź

22 123 01 11

SunRoof Technology to innowacyjna spółka zajmująca się produkcją i dystrybucją nowoczesnych paneli słonecznych, które równocześnie pełnią funkcję dachu. Fantastycznym autem firmy jest szeroki zakres działania, gdyż przedsiębiorstwo działa na terenie nie tylko całego kraju, ale także świata. Początki firmy sięgają 2013 roku, kiedy to w Szwecji Sunroof Technology zaczęła się bardzo dynamicznie rozwijać, a tym samym wprowadzać na rynek nowoczesne, technologiczne wyzwania dla tradycyjnych dachów. Produkt ten zyskuje na popularności, gdyż prezentuje się jak elegancka dachówka.

  • FOTOWOLTAIKA DLA FIRM
  • FOTOWOLTAIKA DLA ROLNIKA
  • FOTOWOLTAIKA DLA DOMU
  • PANELE FOTOWOLTAICZNE

SunRoof Technology – oferta

Oferta firmy składa się z paneli słonecznych, które można zintegrować zarówno z dachem nowobudowanych domów, jak i istniejących już obiektów. Towar SunRoof to połączenie trwałych, wodoodpornych materiałów oraz wyjątkowej technologii, dzięki której jest on w stanie wytwarzać energię słoneczną i jednocześnie chronić budynek przez szkodliwymi warunkami atmosferycznymi, typu śnieg, deszcz i inne. Firma proponuje swoim klientom różne rodzaje paneli dopasowane do potrzeb i wymagań klientów. W ofercie znajdują się między innymi:

  • Panele monokrystaliczne – bardzo wydajne, skutecznie wytwarzające energię słoneczną nawet w niskich warunkach oświetleniowych.
  • Panele polikrystaliczne – charakteryzujące się niższą ceną oraz większą odpornością na wysokie temperatury.
  • Panele hybrydowe – łączące w sobie cechy paneli monokrystalicznych i polikrystalicznych, zapewniają wysoką wydajność i trwałość.

SunRoof Technology oferuje również dodatkowe rozwiązania, takie jak systemy do magazynowania energii, umożliwiające przechowywanie wytwarzanej energii i wykorzystanie jej w późniejszym czasie – na przykład w nocy. Do kolejnych oferowanych wariantów należą także inteligentne systemy zarządzania prądem, które powstały w celu monitorowania produkcji i zużycia energii, a tym samym do optymalizacji kosztów energii w domu lub firmie.
Ze względu na szeroki zestaw propozycji, oferta skierowana została zarówno dla klientów indywidualnych, którzy chcą w prosty sposób wytwarzać energię słoneczną i chronić swój dom, jak i do firm, które szukają wydajnych i ekologicznych rozwiązań do zasilania swoich obiektów. Dodatkowym atutem zakładu ze szwedzką technologią jest 30 lat gwarancji na wydajność urządzenia.

Współprace i realizacje SunRoof Technology

Firma cieszy się nie tylko uznaniem wśród klientów indywidualnych, ale także instytucji i właścicieli instytucji. Przedsiębiorstwo nawiązało także wiele wartościowych współprac, między innymi z Volkswagenem, który wykorzystał panele SunRoof w swoim modelu samochodu ID.3. Spółka może pochwalić się również imponującym portfolio realizacji, wśród których nie brakuje indywidualnych i komercyjnych projektów. Firma z sukcesem wdrożyła szwedzkie rozwiązania w domach prywatnych, biurach, obiektach przemysłowych, zdobywając popularność na całym świecie.

Poproś o ofertę

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
DOM

Opinie ( 0 )

Dodaj opinie

0 0 votes
Ocena
guest
Ocena
0 opinie
Inline Feedbacks
View all comments