Firma OZE

SUNclever

Kontakt

Jana Kilińskiego 5c/14, 80-452 Gdańsk

576 172 629

Firma SunClever, z siedzibą w Gdańsku przy ul. Jana Kilińskiego 5c/14, specjalizuje się w dostarczaniu i montażu instalacji fotowoltaicznych oraz systemów pomp ciepła. Firma oferuje swoje usługi głównie na terenie województw pomorskiego, warmińsko-mazurskiego oraz kujawsko-pomorskiego. Zajmuje się kompleksową obsługą klientów indywidualnych, biznesowych oraz tych związanych z branżą rolniczą.

  • PANELE FOTOWOLTAICZNE
  • POMPY CIEPŁA

SunClever oferuje indywidualne podejście do każdej realizacji, dostosowując rozwiązania do potrzeb klienta, zarówno w zakresie rozwiązań przemysłowych, jak i indywidualnych. Zapewniają profesjonalny montaż realizowany przez doświadczonych specjalistów z certyfikatami SEP i UDT, co gwarantuje bezpieczeństwo i szybkość wykonania. Firma oferuje 25-letnią gwarancję na sprawność paneli fotowoltaicznych oraz 5-letnią gwarancję na montaż.

W ramach swojej oferty, SunClever proponuje również finansowanie na preferencyjnych warunkach, a także zajmuje się wszystkimi formalnościami, w tym zgłoszeniem instalacji do operatora oraz wnioskami o dotacje czy dofinansowania.

Kontakt z firmą jest możliwy poprzez różne kanały, w tym telefonicznie (576 172 629, 577 759 910, 793 415 833) oraz mailowo (kontakt@sunclever.pl). Więcej informacji o firmie oraz jej ofercie można znaleźć na stronie SunClever.

Poproś o ofertę

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
DOM

Opinie ( 0 )

Dodaj opinie

0 0 votes
Ocena
Subscribe
Powiadom o
guest
Ocena
0 opinie
Inline Feedbacks
View all comments