Fotowoltaika

SolarSpot

Kontakt

Przemysłowa 13, 62-052 Komorniki

570 570 120 biuro@solarspot.com.pl

Masz dość wysokich rachunków za prąd? Zależy Ci na ogrzewaniu, które jest praktycznie bezobsługowe i do tego ekologiczne? Szukasz przedsiębiorstwa, które na rynku instalacji fotowoltaicznych działa od lat, ma więc doświadczenie i renomę? Zależy Ci na rzetelnie przygotowanym kosztorysie? Jeśli tak, to nie wahaj się dłużej tylko zapoznaj się z ofertą, którą przygotowała firma Solarspot. Jeżeli zdecydujesz się na skorzystanie z jej usług, możesz mieć pewność, że wykonana instalacja fotowoltaiczna będzie nowoczesna, bezpieczna i w pełni odpowiadająca Twojemu rocznemu zużyciu prądu.

  • FOTOWOLTAIKA DLA DOMU
  • POMPY CIEPŁA
  • FOTOWOLTAIKA DLA ROLNIKA
  • FOTOWOLTAIKA DLA FIRMY

Kto może skorzystać z oferty firmy Solarspot?

Solarspot to firma, której siedziba mieści się w Komornikach położonych w województwie wielkopolskim. Z jej oferty mogą jednak skorzystać klienci z całego kraju. Swoją ofertę przedsiębiorstwo kieruje do:

  • klientów indywidualnych;   
  • rolników;       
  • małych, średnich i dużych firm.

W gronie klientów nie zabrakło również jednostek samorządu terytorialnego, którym zależy na tym, aby mieszkający, uczący się i pracujący na ich terenie ludzie mogli wreszcie oddychać czystym powietrzem. Solarspot wspiera w tym miasta i gminy z całej Polski.

Na jakie usługi mogę liczyć wybierając firmę Solarspot?

Firma Solarspot przygotowała dla swoich potencjalnych klientów rozbudowaną, szeroką ofertę. Zajmuje się nie tylko projektowaniem i montażem instalacji fotowoltaicznych. Wykonuje również montaż pomp ciepła. Jeśli zdecydujesz się na instalację tego nowoczesnego urządzenia grzewczego przez firmę Solarspot, otrzymasz jako prezent jej roczne ubezpieczenie. Gdy urządzenie ulegnie awarii, zostanie ukradzione bądź zdewastowane, firma wymieni Ci je na nowe. Ponadto wielkopolskie przedsiębiorstwo prowadzi sprzedaż pomp ciepła i ładowarek do samochodów elektrycznych. Firma proponuje również wiaty fotowoltaiczne.

Skąd wziąć środki na sfinansowanie inwestycji?

Montaż instalacji fotowoltaicznej czy pompy ciepła możesz sfinansować ze środków własnych. Możesz też ubiegać się o dofinansowanie z różnych programów ogólnokrajowych. W staraniu się od dotacje wsparcia udzielą Ci pracownicy firmy. Pomogą Ci w wypełnieniu wniosków niezależnie od tego czy zamierzasz ubiegać się o dofinansowanie z programu „Mój Prąd”, czy „Czyste Powietrze”. Jeśli zdecydujesz się na montaż pompy ciepła, Solarspot pomoże Ci wypełnić wniosek również o dopłatę z programu „Moje ciepło”.

Jak przebiega współpraca z Solarspot?

Współpraca z firmą zawsze zaczyna się od spotkania. Możesz się na nie umówić, wypełniając formularz kontaktowy dostępny na jej stronie internetowej. Termin spotkania zostanie w wyznaczony dogodnym dla Ciebie terminie. Na podstawie informacji, których udzielisz ekspertowi firmy, zostanie przygotowana oferta idealnie dopasowana do Twoich potrzeb. Jeśli będzie Ci odpowiadać, to zostanie podpisana umowa. Wszystkie niezbędne komponenty zostaną dowiezione niezwłocznie. Ekipa będzie mogła przystąpić do realizacji projektu. Po jego zakończeniu nie zostaniesz pozostawiony sam sobie. Solarspot zajmie się także serwisowaniem sprzętu oraz działaniem zainstalowanych systemów.

Poproś o ofertę

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
DOM

Opinie ( 0 )

Dodaj opinie

0 0 votes
Ocena
guest
Ocena
0 opinie
Inline Feedbacks
View all comments