Fotowoltaika

Regionalne Doradztwo Energetyczne

Kontakt

ul. Jagiellończyka 38, 10-437 Olsztyn

Regionalne Doradztwo Energetyczne to firma działająca na polskim rynku od 2016 roku. Powstała ona dzięki ogromnej pasji oraz zaangażowaniu w branży fotowoltaicznej. Jej siedziba znajduje się w Olsztynie w województwie warmińsko-mazurskim, a zakres jej działalności opiera się głównie na terenach województw pokrewnych, jednak nic nie stoi na przeszkodzie instalacji na terenie całego kraju. Oferowane przez firmę usługi cechuje wysoka jakość, a także dbałość o ekologię i ochronę środowiska naturalnego. Regionalne Doradztwo Energetyczne zapewnia nie tylko profesjonalną obsługę, ale też konkurencyjne ceny.

  • FOTOWOLTAIKA
  • DORADZTWO ENERGETYCZNE

Nasz Prąd – o firmie, oferta

Oferta Regionalnego Doradztwa Energetycznego jest skierowana dla klientów indywidualnych, firm, instytucji, a także gospodarstw rolnych. Bogaty wachlarz usług obejmuje:

  • Doradztwo w zakresie doboru systemu – zespół przedsiębiorstwa zobowiązany jest do dokładnego przestawienia możliwych rozwiązań pod możliwości i potrzeby klienta, dokładnego wytłumaczenia wszystkich warunków umowy, a także do doboru optymalnego wariantu dostosowanego do wymagań inwestora.
  • Projektowanie instalacji fotowoltaicznej – firma profesjonalnie projektuje instalacje systemów związanych z energią odnawialną. Każdy prototyp dostosowany jest do warunków gruntowych bądź mieszkaniowych, indywidualnych potrzeb klienta i kilku innych, ważnych czynników. Etap ten zawiera bezpłatny audyt.
  • Pomoc w uzyskaniu środków na rozwój inwestycji – Regionalne Doradztwo Energetyczne oferuje pomoc w uzyskaniu dotacji zarówno na zakup, jak i montaż instalacji.
  • Montaż instalacji fotowoltaicznych – po zaakceptowaniu przyszłej inwestycji, firma dostarcza na miejsce budowy wszelkie niezbędne urządzenia, materiały i inne potrzebne komponenty. Po tym etapie następuje sprawny i efektowny montaż, wykonywany przez jedną z trzech, w pełni kompetentnych grup montażowych, cechujących się ogromną wiedzą i doświadczeniem w branży.
  • Serwis instalacji fotowoltaicznych – Regionalne Doradztwo Energetyczne zajmuje się też w razie potrzeby serwisem powstałych instalacji. W ramach tej oferty przeprowadzane są regularne przeglądy oraz konserwacja systemów. Firmie niestraszne są również awarie, które są sprawnie usuwane i skutecznie naprawiane.
  • Sprzedaż wysokiej jakości urządzeń oraz sprawdzonych komponentów pochodzących od zaufanych firm typu QCells, JaSolar, Sofar Solar, Jinko, Sharp, Longi Solar i wiele innych.

Regionalne Doradztwo Energetyczne – realizacje

Na stronie internetowej firmy łatwo odszukać referencje od zadowolonych klientów, którzy chwalą wysoką jakość usług, a także profesjonalne podejście do projektowania, doradztwo i montaż instalacji. Firma ma spore doświadczenie w realizacji różnorodnych projektów, w tym zarówno mniejszych dla klientów indywidualnych, jak i większych systemów dla rolników, firm oraz instytucji. Efekty pracy montażystów oparte są na sporym doświadczeniu w branży oraz odpowiednich kwalifikacjach zespołu.

Poproś o ofertę

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
DOM

Opinie ( 0 )

Dodaj opinie

0 0 votes
Ocena
guest
Ocena
0 opinie
Inline Feedbacks
View all comments