Fotowoltaika

PV Technik

Kontakt

ul. Maszewska 3, 72-100 Goleniów

733 403 703 info@pvtechnik.com.pl

PV Technik to polska firma zajmująca się projektowaniem, dostawą i montażem instalacji fotowoltaicznych dla klientów z sektora zarówno prywatnego, jak i biznesowego. Przedsiębiorstwo to zostało założone w 2016 roku zaczynając od drobnych projektów, dzięki którym mogło zyskać spore uznanie w branży. Dzisiaj firma jest jednym z wiodących dostawców i instalatorów systemów fotowoltaicznych w Polsce. Główną ideą PV Technik jest zwiększenie dostępności energii odnawialnej w Polsce i na świecie oraz zmniejszenie emisji gazów cieplarnianych poprzez promowanie, a także dostarczanie nowoczesnych rozwiązań. Misją firmy jest zapewnienie najwyższej jakości produktów i usług, a także zadowolenie klientów poprzez indywidualne podejście do każdego projektu.

  • FOTOWOLTAIKA DLA FIRM
  • FOTOWOLTAIKA DLA ROLNIKA
  • FOTOWOLTAIKA DLA DOMU
  • OGRZEWANIE

Oferta PV Technik

Firma PV Technik, podobnie jak inne tego typu firmy, oferuje swoim potencjalnym klientom kompleksowe usługi, które obejmują:

  • Indywidualne analizy i projekt w zależności od rodzaju inwestycji – czy to dla domu, firmy, czy gospodarstwa rolnego. Do tego etapu zalicza się dokładna wizja lokalna oraz dopasowanie warunków umowy do miejsca przedsięwzięcia.
  • Profesjonalne doradztwo, pomoc w uzyskaniu możliwych dofinansowań,
  • Dostarczenie niezbędnych urządzeń, drobnych elementów i narzędzi na miejsce inwestycji,
  • Sprawny i efektowny montaż wykonywany przez doświadczoną w branży ekipę, która może pochwalić się wysokimi kwalifikacjami i odpowiednimi certyfikatami potwierdzającymi nabyte umiejętności,
  • Serwis i monitoring istniejących systemów na terenie całej Polski.

Współprace PV Technik

Firma PV Technik posiada bogate doświadczenie w projektowaniu i instalowaniu systemów fotowoltaicznych o różnym zakresie i wielkości. Dzięki wielorakim instalacjom przedsiębiorstwo zyskało zaufanie nie tylko wielu klientów, ale również inwestorów, deweloperów i innych zakładów. PV Technik od lat współpracuje z różnymi instytucjami, organizacjami i stowarzyszeniami, które zajmują się energią odnawialną. W ten sposób zespół może nieustannie podnosić swoje kompetencje. Nie są jej również obojętne materiały, na których pracuje, gdyż od tego zależy długotrwałość, wydajność i solidność powstałych instalacji fotowoltaicznych. Dlatego też, firma bazuje na sprawdzonych produktach, w tym falowniki i ogniwa, pochodzących od zaufanych producentów, typu Solaredge, QCells oraz Fronius.

Realizacje firmy PV Technik

PV Technik na swoim koncie posiada różnorodne projekty – począwszy od małych instalacji domowych, po większe firmowe lub rolne. Przedsiębiorstwo chce zapewnić wszystkim swoim klientom największe rozwiązania i najwyższą jakość usług, przez co inwestuje w różnorodne szkolenia, których efektem są solidne realizacje, takie jak: Marszewo o mocy 9,5 KW, Daleszewo o mocy 10 KW, Borkowice o wydajności 7,35 KW, Szczecin o mocy 9,9 KW oraz Łęgno o mocy 8,91 KW. Więcej gotowych instalacji można zobaczyć na oficjalnej stronie internetowej firmy w zakładce realizacje.

Poproś o ofertę

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
DOM

Opinie ( 0 )

Dodaj opinie

0 0 votes
Ocena
guest
Ocena
0 opinie
Inline Feedbacks
View all comments