Fotowoltaika

ProServe

Kontakt

Szyb Walenty 26A, 41-700 Ruda Śląska

+48 (32) 307 40 10 biuro@proserve.com.pl

ProServe to profesjonalna firma, której główną ideą jest oferowanie swoim potencjalnym klientom ponadczasowych rozwiązań służących wytwarzaniu własnej energii elektrycznej oraz cieplnej. Siedziba zakładu znajduje się w Rudzie Śląskiej, a jego obszar działania rozciąga się na całe województwo śląskie z uwzględnieniem części województw: małopolskiego, opolskiego i świętokrzyskiego. Dokładność, rzetelność i efektywność działań to jedne z licznych atutów firmy.

  • FOTOWOLTAIKA
  • POMPY CIEPŁA

Dlaczego fotowoltaika od ProServe?

Ilość firm na rynku zajmujących się szeroko pojętym działaniem, jakim jest instalacja fotowoltaiki to niekończąca się historia. Jak więc wybrać tą najlepszą? Dlaczego ProServe zasługuje na miano idealnej firmy i czy warto jej zaufać? Zalety ProServe:

  • Jest zakładem, które od wielu lat dostarcza wszystkim chętnym klientom nowoczesnych rozwiązań w dziedzinie fotowoltaiki.
  • Zespół firmy składa się z wykwalifikowanych specjalistów, którzy stale podnoszą swoje kwalifikacje, aby dostarczać usługi najwyższej jakości. Fachowcy są również długoletnio doświadczeni w dziedzinie, dzięki czemu niosą każdemu klientowi oczekiwane wsparcie i pomoc w rozwiązywaniu technicznych zagwostek.
  • Przedsiębiorstwo oferuje spersonalizowane podejście do każdego klienta. Każda z ofert przygotowywana jest według wymaganych standardów, ale ze sporym zaznaczeniem indywidualnych preferencji i wymagań każdego klienta. Dzięki temu potencjalny nabywca otrzymuje projekt zgodny z oczekiwaniami oraz dostosowany do warunków montażowych.
  • Kompleksowa obsługa, która obejmuje profesjonalne doradztwo, wykonanie projektu, pomoc w pozyskaniu dofinansowań, szybki i precyzyjny montaż, a także serwis gwarancyjny trwający 12 lat po wykonanej instalacji.
  • Sprzedaż tylko i wyłącznie sprawdzonych produktów, typu ogniwa fotowoltaiczne, falowniki i materiały montażowe, opartych na wysokiej jakości komponentach pochodzących od popularnych marek Sharp, Jinko, Longi Solar, LG Solar, QCells oraz Solar Edge.
  • Projektowanie i instalacja paneli fotowoltaicznych zarówno dla małych, domowych instalacji, jak i dużych farm. Nie brakuje tutaj także wyjątkowych rozwiązań dla gospodarstw rolnych oraz firm.
  • Wsparcie rozwoju energii odnawialnej w Polsce oraz troska o ochronę środowiska i promowanie ekologii.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów firma proponuje wykonanie bezpłatnej, indywidualnej wyceny, która zostanie dopasowana do warunków panujących na miejscu przyszłej inwestycji oraz do oczekiwań i preferencji każdego nabywcy. Decyzja o zastosowaniu pomp ciepła lub paneli fotowoltaicznych to najlepsze, co można zrobić, aby zainwestować w swoją przyszłość. Przedsięwzięcie to pozwoli zaoszczędzić sporo pieniędzy na rachunkach w przyszłości, a także przyczynić się do ochrony środowiska naturalnego. Jeśli więc zależy Ci na byciu na czasie, zainwestuj w bycie eko!

Poproś o ofertę

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
DOM

Opinie ( 0 )

Dodaj opinie

0 0 votes
Ocena
guest
Ocena
0 opinie
Inline Feedbacks
View all comments