Fotowoltaika

PoloEnergia

Kontakt

ul. Pl. Ireneusza Gugulskiego 1, 02-661 Warszawa

799 394 444 biuro@polenergia-pv.pl

Polenergia to polska firma z siedzibą w Warszawie, która od wielu lat działa w branży energetycznej, a dokładniej w obszarze energii odnawialnej. Przedsiębiorstwo zostało założone w 1991 roku pod nazwą Edison Polska, a w 2006 roku zostało przejęte przez PGE – Polską Grupę Energetyczną. Od 2012 roku firma działa jako niezależna spółka pod nazwą Polenergia. Należy do jednej z największych firm fotowoltaicznych w Europie i z roku na rok zyskuje uznanie coraz to szerszej grupy osób, czego potwierdzeniem są liczne realizacje – ich ilość wynosi około 1200 instalacji każdego miesiąca.

  • FOTOWOLTAIKA DLA FIRM
  • FOTOWOLTAIKA DLA ROLNIKA
  • FOTOWOLTAIKA DLA DOMU
  • PANELE FOTOWOLTAICZNE

Polenergia – specjalizacja, oferta, usługi

Firma specjalizuje się w projektowaniu, budowie i eksploatacji elektrowni wiatrowych, paneli fotowoltaicznych oaz elektrowni wodnych. W zakres jej działań wchodzi także produkcja, dystrybucja i handel energią elektryczną oraz paliwami. Kompleksowe rozwiązania w sektorze fotowoltaiki kierowane są do szerokiego grona odbiorców – należą do nich indywidualni klienci, biznesmeni oraz rolnicy.

Polenergia inwestuje w rozwój nowych technologii i stale udoskonala swoje rozwiązania, aby zapewnić nabywcom najwyższą jakość usług. Do jej największych atutów zaliczyć można własne panele fotowoltaiczne Alva Solar Full Black, czyli moduły premium o mocy znamionowej sięgającej 500 Wp. Niepodważalną zaletą jest również 25-letnia gwarancja, obejmująca zwrot kosztów za niewyprodukowaną energię.

Kompleksowe usługi firmy Polenergia obejmują:

  •  Spotkanie z doradcą, podczas którego należy omówić wszelkie istotne kwestie, ocenić możliwości montażowe, a także ustalić zapotrzebowanie energetyczne dla przyszłej inwestycji.
  • Wykonanie indywidualnego projektu dostosowanego do miejsca budowy instalacji oraz preferencji klienta.
  • Efektowny, w pełni bezpiecznymontaż leżący po stronie wykwalifikowanych specjalistów, mających spore doświadczenie w branży energetycznej.
  • Finansowanie inwestycji – pomoc w uzyskaniu finansowania paneli fotowoltaicznych, w tym dofinansowania z kompatybilnych programów unijnych. Zaletą Polenergii jest także współpraca z kilkoma bankami w Polsce, dzięki czemu rata potencjalnego kredytu nie powinna być wyższa od miesięcznej opłaty za prąd.
  • Dostarczenie niezbędnych dokumentów zarówno dla inwestora, jak i do sieci energetycznej, czego efektem będzie podłączenie powstałej instalacji do najbliższej sieci dystrybucji.
  • Monitoring oraz serwis – w tym celu stworzona została specjalna aplikacja, która umożliwia bieżące monitorowanie pracy istniejącej realizacji, a także serwis w przypadku niespodziewanych awarii.

Inwestycje Polenergii

Firma Polenergia ma na swoim koncie już ponad 20 000 instalacji fotowoltaicznych, co świadczy tylko i wyłącznie o wysokiej jakości proponowanych usług. Na oficjalnej stronie internetowej nie brakuje fotografii, których celem było uwiecznienie wykonanych instalacji, tak, aby zebrać szerokie grono klientów. Dzięki temu można podziwiać wykonane realizacje w Cegłowie, Grodzisku Mazowieckim, Ostródzie, Piastowie, Michałowie i wielu innych miejscowościach.

Poproś o ofertę

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
DOM

Opinie ( 0 )

Dodaj opinie

0 0 votes
Ocena
guest
Ocena
0 opinie
Inline Feedbacks
View all comments