Firma OZE

OnePower

Kontakt

UL. TAŚMOWA 3
02-677 WARSZAWA

500 400 435

Firma OnePower Sp. z o.o., mieszcząca się przy ul. Taśmowa 3, 02-677 Warszawa, to dynamicznie rozwijające się przedsiębiorstwo specjalizujące się w branży odnawialnych źródeł energii. Zajmuje się ona przede wszystkim sprzedażą i montażem instalacji fotowoltaicznych, oferując swoje usługi zarówno dla klientów indywidualnych, firm, jak i sektora rolnictwa. W ramach swojej oferty firma zapewnia kompleksowe rozwiązania w zakresie energii odnawialnej, w tym systemy fotowoltaiczne i pompy ciepła.

  • PANELE FOTOWOLTAICZNE
  • POMPY CIEPŁA

OnePower charakteryzuje się indywidualnym podejściem do klienta, oferując dopasowane do potrzeb i możliwości systemy fotowoltaiczne. Ich oferta obejmuje zarówno projektowanie, jak i wykonanie instalacji, a także wsparcie w pozyskiwaniu narzędzi finansowych oraz w wykorzystaniu dostępnych programów dotacyjnych i ulg inwestycyjnych.

Podstawowe wartości, którymi kieruje się firma, to uczciwość, rzetelność, konkurencyjne ceny oraz wysoka jakość komponentów instalacji. W skład zespołu OnePower wchodzą wykwalifikowani projektanci, inżynierowie i konstruktorzy, którzy gwarantują wysoki poziom usług.

Kontakt z firmą OnePower możliwy jest telefonicznie pod numerem 500 400 435 oraz mailowo: biuro@onepower.pl. Firma zaprasza do kontaktu zarówno w celu umówienia bezpłatnego audytu, jak i w sprawie pytań dotyczących instalacji paneli fotowoltaicznych i oszczędności z nimi związanych​.

Poproś o ofertę

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
DOM

Opinie ( 0 )

Dodaj opinie

0 0 votes
Ocena
Subscribe
Powiadom o
guest
Ocena
0 opinie
Inline Feedbacks
View all comments