Fotowoltaika

JKT Solar

Kontakt

ul. Twarda 18, 00-105 Warszawa

516 733 119 info@jkt-solar.pl

JKT SOLAR to sprawdzona, istniejąca od ponad 12 lat firma specjalizująca się w branży OZE. Jej siedziba znajduje się w samej stolicy Polski, ale obszar jej działalności nie zamyka się na województwie mazowieckim – wręcz przeciwnie – zespół działa na terenie całego kraju. JKT SOLAR świadczy usługi w zakresie sprzedaży, dostarczaniu wszelkich potrzebnych elementów na budowę, montażu niezbędnych konstrukcji oraz serwisu w razie nieprzewidzianych awarii. Śmiało można stwierdzić, iż jest liderem na rynku fotowoltaiki, gdyż pozytywne opinie potwierdzają fachowość i niezawodność każdej realizacji.

  • FOTOWOLTAIKA DLA DOMU
  • FOTOWOLTAIKA DLA FIRMY
  • FOTOWOLTAIKA DLA ROLNICTWA
  • MONTAŻ PANELI FOTOWOLTAICZNYCH

Oferta JKT SOLAR – dlaczego warto zdecydować się na fotowoltaikę od JKT SOLAR?

Fotowoltaika od marki JKT Solar to inwestycja dla każdego – panele dedykowane są dla domu, dla gospodarstw rolnych, a także dla mniejszych oraz większych przedsiębiorstw. Doświadczeni w dziedzinie eksperci są w stanie dopasować każdą ofertę zarówno pod klienta indywidualnego, jak i biznesowego. Nie zabraknie także ponadczasowych rozwiązań dla rolników, którzy często wykorzystują energię elektryczną w swojej działalności. Decydując się na fotowoltaikę od firmy JKT SOLAR, realizatorzy gwarantują:

  • Przygotowanie zarówno wstępnego, jak i właściwego projektu farmy fotowoltaicznej, stworzonego na podstawie wymagań Operatora.
  • Krótkie terminy realizacji – szybka dostawa potrzebnych materiałów oraz sprawny i efektowny montaż.
  • Pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności związanych z Zakładem Energetycznym oraz dotacją Mój Prąd.
  • Brak konieczności wpłaty zaliczki – 100% płatność wymagana jest po zamontowaniu instalacji oraz dostarczeniu niezbędnych dokumentów potwierdzających uruchomienie farmy.
  • Przemyślane rozmieszczenie ponad 40 ekip montażowych i serwisowych w całym kraju

Współprace JKT SOLAR

Firma JKT SOLAR współpracuje z godnymi zaufania markami, do których zalicza się Solar Edge, Longi Solar, Sharp, QCells, LG Solar i wiele innych. Dzięki wzajemnej zależności grupa oferuje swoim klientom ciekawe i nowoczesne rozwiązania, przeprowadzając potencjalnych nabywców przez każdy ważny etap prowadzący do budowy farmy fotowoltaicznej. Dodatkowym atutem są również sprawdzone oraz zapewniające wieloletnie użytkowanie produkty, w tym ogniwa fotowoltaiczne, falowniki i materiały montażowe, będące w regularnej sprzedaży firmy. Jest to również jedno z nielicznych przedsiębiorstw w Polsce korzystające z najwyższej klasy inwerterów firmy GOODWE.

Realizacje firmy

JKT SOLAR może pochwalić się ogromnym zainteresowaniem i zaufaniem wśród wielu klientów. Rok 2019 przyniósł firmie ponad 3000 zamontowanych instalacji, których efekty można podziwiać zarówno w plenerze, jak i na zdjęciach zamieszczonych na stronie internetowej przedsiębiorstwa. Są to między innymi realizacje w Lipienicach – dom jednorodzinny, fotowoltaika o mocy 3kW, w Brzesku – instalacja na dachu skośnym o mocy 6,93 kW, a także farma w województwie mazowieckim o mocy 17,68 kW. 

Poproś o ofertę

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
DOM

Opinie ( 0 )

Dodaj opinie

0 0 votes
Ocena
guest
Ocena
0 opinie
Inline Feedbacks
View all comments