Fotowoltaika

Hymon

Kontakt

ul. Dojazd 16A, 33-100 Tarnów

575 910 300 bok@hymon.pl

Hymon Fotowoltaika to eksperci branży Odnawialnych Źródeł Energii dopasowani do potrzeb osób fizycznych, klientów biznesowych, w tym właścicieli dużych obiektów komercyjnych, rolników. Instalacje fotowoltaiczne to już właściwie standard w kraju. Powody takiego stanu rzeczy można rozpatrywać w skali makro i mikro. Rośnie wyraźnie potrzeba niezależności energetycznej i dostępu do taniego prądu w domach budowanych z myślą o kolejnych pokoleniach. Co w tym zakresie może zaproponować Hymon Fotowoltaika, dlaczego to właśnie z wymienioną firmą warto się skontaktować, co wchodzi w skład podstawowej oferty? Poniżej kilka podpowiedzi dla klientów poszukujących wiarygodnych informacji.

  • PANELE FOTOWOLTAICZNE
  • POMPY CIEPŁA
  • FARMY FOTOWOLTAICZNE
  • KLIMATYZACJA

W czym specjalizuje się Hymon Fotowoltaika i dlaczego większa instalacja to duża szansa?

Hymon Fotowoltaika zajmuje się nie tylko drobnymi instalacjami fotowoltaicznymi. Firma dysponuje dużym doświadczeniem we wprowadzeniu rozbudowanych, prywatnych farm solarnych (słonecznych) stanowiących ciekawą inwestycję alternatywną. Jeżeli posiadasz większy kawałek ziemi, myślisz o zabezpieczeniu pieniędzy przez nieustannie uciekającą inflacją, chcesz spróbować sił w produkcji prądu na bardziej masową skalę kontakt z ekipą Hymon Fotowoltaika to dobry pomysł. Po podstawowym zgłoszeniu umówisz się na bezpłatną wycenę, audyt energetyczny, montaż, przejrzysz wiele dotychczasowych realizacji (na ten moment to ponad 75 000 potwierdzonych). W razie jakichkolwiek problemów z panelami słonecznymi skontaktujesz się z certyfikowanym serwisem. Marka prowadzi przy okazji mały kącik edukacyjny i odpowiada regularnie na pytania pasjonatów OZE, początkujących na tym rynku i naturalnie dzieli się doświadczeniem w mediach społecznościowych. Na większych instalacjach fotowoltaicznych realnie zarobisz, chociaż nie jest to oczywiście bardzo proste, ale możliwe po szczegółowej optymalizacji planu zagospodarowania.

Jakie pozycje technologiczne znajdują się w ofercie Hymon Fotowoltaika i na co warto postawić?

Oferta Hymon Fotowoltaika składa się z paneli słonecznych, pomp ciepła, magazynów energii zabezpieczających właściciela budynku przed utratami zasilania z klasycznej sieci, z wygodnych stacji ładowania samochodów elektrycznych. Akurat stacje ładowania wykazują sporą zgodność z większością modeli aut elektrycznych. Opiekunowie klienta zajmują się dodatkowo przygotowaniem propozycji finansowania. Najpopularniejsze opcje to kredytowanie, leasing, uzupełnienie formalności do dotacji. Hymon Fotowoltaika posiada 100 uzdolnionych ekip montażowych. To skraca czas od kontaktu do montażu i zgłoszenie instalacji do sieci. Hymon Fotowoltaika przydziela każdemu klientowi indywidualnemu 15 lat gwarancji, dogodnej i uczciwie wykonywanej, jeżeli zajdą konkretne warunki.

Poproś o ofertę

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
DOM

Opinie ( 1 )

Dodaj opinie

5 1 vote
Ocena
guest
Ocena
1 Opinia
Inline Feedbacks
View all comments
Krzysiek
Krzysiek
2023.05.30 21:54
Ocena :
     

Dzień dobry, namiar dostałem od kolegi, który wcześniej korzystał z usług tej firmy. Panowie przyjechali na budowę I wszystko fajnie wyjaśnili. Zdecydowaliśmy się na pakiet pompa, panele i magazyn. Oferta była konkurencyjna. Pomogli też przy formalnościach do dotacji. Wszystko odbyło się terminowo. Polecam.