Fotowoltaika

House Solutions

Kontakt

Kalwaryjska 33, 30-504 Kraków

732 732 252 biuro@house-s.pl

Główna oferta Eko Solution wiąże się z instalacjami fotowoltaicznymi, montażem pomp ciepła i kotłów gazowych lub na pellet klasy premium. Dodatkowe specjalizacje marki to wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła przekładająca się na idealne środowisko w lokalu, klimatyzacja, poprawa właściwości ogrzewania w nieruchomości. Eko Solution przejmuje odpowiedzialność za projektowanie wydajnych systemów OZE, dobiera pełny system fotowoltaiki i ogrzewania, omawia z inwestorem zalety konkretnych technologii, czuwa nad estetycznym wdrożeniem. Z Eko Solution masz kontakt przez cały okres realizacji inwestycji, ale też po montażu, chociażby przy zgłoszeniu serwisowym.

  • FOTOWOLTAIKA
  • POMPY CIEPŁA
  • MAGAZYNY ENERGII
  • KLIMATYZACJA

Kto może skorzystać z usług firmy House Solutions Fotowoltaika?

House Solutions Fotowoltaika swoją ofertę kieruje do:

  • firm;
  • osób prywatnych;
  • rolników.

Dostarcza innowacyjnych rozwiązań, tworząc obiekty, które charakteryzują się samowystarczalnością i energooszczędnością. Jeśli zdecydujesz się na skorzystanie z jej usług, możesz mieć pewność, że:

  • nie będziesz płacić wysokich rachunków za prąd;
  • zagwarantujesz sobie niezależność energetyczną;
  • zadbasz o środowisko naturalne.

Instalacje fotowoltaiczne montowane przez firmę House Solutions są bezobsługowe. To oznacza, że jakiekolwiek ingerencje w system po jego wykonaniu nie są potrzebne. Co ważne, przedsiębiorstwo to może pochwalić się dużą grupą zadowolonych klientów z różnych części Polski. Świadczy usługi kompleksowe, nie tylko montując instalacje, ale również wykonując projekt. Klienci mogą liczyć również fachowe serwisowanie.

Warto dodać, że firma zajmuje się nie tylko fotowoltaiką. Oferuje również montaż nowoczesnych pomp ciepła, które są doskonałą alternatywą dla klasycznych rodzajów ogrzewania. Zajmuje się także projektowaniem i instalacją klimatyzacji, proponując urządzenia klimatyzacyjne różnego typu pochodzące od najlepszych producentów. Świadczy profesjonalne doradztwo w tym zakresie, dbając o to, aby każdy, kto zdecydował się jej zaufać, mógł cieszyć się optymalną temperaturą w budynku.

Czym firma House Solutions Fotowoltaika wyróżnia się na rynku?

House Solutions Fotowoltaika to doświadczona i solidna firma, która każdy projekt realizuje od początku do końca. Dba o to, aby klienci byli możliwie jak najmniej zaangażowani. Wysokiej klasy fachowcy samodzielnie opracowują wszystkie dokumenty, jakie niezbędne są do tego, aby możliwe były nie tylko zamontowanie instalacji, ale również jej wdrożenie. Co ważne, wszystkie formalności, których muszą dopełnić klienci są ograniczone do minimum. Na podkreślenie zasługuje przejrzysty cennik. Również zasady współpracy są jasne i zrozumiałe. Firma duży nacisk kładzie na terminowość realizacji, zdając sobie sprawę z tego, że dla klientów ma to ogromne znaczenie. Wszystko oczywiście po to, aby klienci firmy byli w pełni zadowoleni.

Jak pracuje zespół firmy House Solutions Fotowoltaika?

Firma stawia na doświadczonych pracowników, którzy znają się nie tylko na instalacjach fotowoltaicznych, ale posiadają również duże umiejętności interpersonalne. To pozwala im na budowanie dobrych relacji z klientami. Żadne pytanie klienta nie jest pozostawiane bez odpowiedzi. Jeśli planujesz skorzystać z usług tej firmy, pamiętaj, że możesz pytać o każdy etap inwestycji począwszy od projektowania, a na serwisie kończąc.

Poproś o ofertę

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
DOM

Opinie ( 0 )

Dodaj opinie

0 0 votes
Ocena
guest
Ocena
0 opinie
Inline Feedbacks
View all comments