Fotowoltaika

Gaia Solar

Kontakt

ul. Narutowicza 34, 90-135 Łódź

579 990 495 wycena@gaia.solar

Gaia Solar to profesjonalna firma specjalizująca się głównie w fotowoltaice i OZE, czyli rozwiązaniach zapewniających uzyskanie darmowej energii. Siedziba przedsiębiorstwa leży w sercu województwa łódzkiego, a jej zakres działalności obiega cały kraj. Do usług Gaia Solar, poza fotowoltaiką, należą wszelkie najnowocześniejsze technologie, czyli pompy ciepła, inteligentne domy, budownictwo aktywne oraz rekuperacja. Spółka ta wyróżnia się ponadczasowym sektorem rozwiązań w zakresie odnawialnych źródeł energii, czego efektem jest profesjonalne doradztwo oparte na nieustannie poszerzanej wiedzy i doświadczeniu oraz całościowe wykonanie inwestycji.

  • FOTOWOLTAIKA
  • POMPY CIEPŁA
  • INTELIGENTNE DOMY
  • REKUPERACJA

Gaia Solar – usługi i oferta

Firma Gaia Solar oferuje kompleksowe rozwiązania fotowoltaiczne dla domów, firm i instytucji o różnorodnych powierzchniach. Specjalizuje się w projektowaniu, instalacji i serwisowani systemów fotowoltaicznych, które pozwalają na wykorzystanie energii słonecznej do produkcji prądu elektrycznego. Oferta przedsiębiorstwa obejmuje:

  • Projektowanie systemów fotowoltaicznych – firma oferuje indywidualne projekty dopasowanie do oczekiwań oraz potrzeb klienta, a także do warunków panujących na miejscu przyszłej inwestycji.
  • Instalację systemów fotowoltaicznych – Gaia Solar wykonuje kompleksowe instalacje systemów zapewniających uzyskanie własnej energii. Etap ten składa się z dostarczenia wszelkich niezbędnych towarów na miejsce budowy, sprawny montaż paneli słonecznych bądź innych wybranych rozwiązań z przedstawianego sektora oraz podłączenie powstałej instalacji do sieci energetycznej.
  • Realizację powierzonego zadania – mowa tu nie tylko o montażu, ale także o przygotowaniu niezbędnej dokumentacji, która przyda się w momencie składania wniosków o aktualnie dostępne dofinansowanie.
  • Serwis i konserwacja systemów fotowoltaicznych – firma oferuje usługi serwisowe, które obejmują diagnozowanie i usuwanie awarii, przeglądy istniejących już systemów oraz czyszczenie paneli słonecznych.
  • Sprzedaż urządzeń fotowoltaicznych – Gaia Solar oferuje sprzedaż paneli słonecznych, falowników, akumulatorów oraz wszelkich niezbędnych urządzeń, nieuniknionych w momencie budowy systemów fotowoltaicznych. Przedsiębiorstwo korzysta z produktów tylko i wyłącznie sprawdzonych oraz zaufanych producentów, do których należą Solaredge, Jinko, LongiSolar oraz Fronius.

W ramach swojej oferty firma proponuje również doradztwo i bezpłatne konsultacje dla klientów, którzy chcą poznać specyfikę nowoczesnych technologii, zalety i wady ich montażu oraz możliwości wykorzystania energii słonecznej. Niewątpliwym plusem jest również pomoc ze strony Gaia Solar w trakcie starania się o dofinansowanie ze środków unijnych zarówno na zakup, jak i montaż wybranego systemu. Firma ta gwarantuje wysoką jakość swoich usług oaz stosowanie najlepszych rozwiązań technologicznych, które pozwalają na osiągniecie maksymalnej wydajności i efektywności systemów fotowoltaicznych.

Poproś o ofertę

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
DOM

Opinie ( 0 )

Dodaj opinie

0 0 votes
Ocena
guest
Ocena
0 opinie
Inline Feedbacks
View all comments