Fotowoltaika

Eco Sun Solutions

Kontakt

Kineskopowa 1C/110, 05-500 Piaseczno

533 966 966 info@ecosunsolutions.pl

Eco Sun Solutions to marka dysponująca dużym doświadczeniem na rynku odnawialnych źródeł energii i obsługująca kompleksowo ekologiczne inwestycje. W skład oferty Eco Sun Solutions wchodzi przede wszystkim fotowoltaika, ale również ładowanie samochodów elektrycznych, wprowadzanie magazynów energii, montaż efektywnych pomp ciepła. Co warto wiedzieć o marce i jej potencjalne przed podjęciem ostatecznej decyzji o współpracy? Poniżej znajdziesz najważniejsze informacje.

  • FOTOWOLTAIKA
  • POMPY CIEPŁA
  • ELEKTROMOBILNOŚĆ
  • MAGAZYNY ENERGII

Czym wyróżniają się panele słoneczne promowane przez Eco Sun Solutions?

Eco Sun Solutions proponuje osobom fizycznym lub przedsiębiorstwom lekkie, a jednocześnie wytrzymałe panele fotowoltaiczne ściągające promienie słoneczne nawet przy sporym zachmurzeniu o wydajności liczonej realnie na ponad 20%. Waga paneli uniemożliwia długoterminowe uszkodzenie dachy. Wielu inwestorów docenia też fakt, że sama instalacja odnawialnych źródeł energii wpływa pozytywnie na wycenę nieruchomości i daje komfort wizualny. Panele słoneczne wytrzymują obciążenia mechaniczne, czy zmienne warunki atmosferyczne. Wszystkie stoją na solidnej bazie, konstrukcji. Eco Sun Solutions dba o prawidłowe pod kątem technicznym rozstawienie instalacji w celu maksymalizacji uzysku energetycznego dla inwestora.

Pompy ciepła od Eco Sun Solutions wyrózniają się natomiast niezwykle cichą pracą, pełną automatyzacją, możliwością połączenia z panelami słonecznymi i akcesoriami ułatwiającymi sprawne zarządzenia wyprodukowaną energią. Większość instalacji OZE zwraca się w maksymalnie 10 lat, bez dofinansowania, a z dofinansowaniem to w niektórych przypadkach nawet przedział 5-6 lat. Eco Sun Solutions udostępnia wiele opcji finansowania technologii odnawialnych źródeł energii na czele z ratami lub leasingiem. Raty to bardzo opłacalne rozwiązanie po ocenie zdolności kredytowej. W tym przypadku wystarczy najczęściej potwierdzenie źródła dochodu.

Marka rozwinęła dobrze funkcjonujący program partnerski z wynagrodzeniem 500 zł po poleceniu wykonawców kolejnemu inwestorowi.

Jak współpraca z marką wygląda w praktyce?

Eco Sun Solutions proponuje bezpłatne wyceny, w tym wizytę wykwalifikowanego eksperta na miejscu realizacji inwestycji. Po akceptacji warunków inwestor otrzymuje projekt, analizę opłacalności wdrożenia, umowę i wiele opcji finansowania do wyboru. Aktualne dane kontaktowe to odpowiednio telefon 533 966 966 i adres stacjonarny Kineskopowa 1, Piaseczno. Na stronie firmowej zapoznasz się z wytycznymi dotyczącymi dofinansowania na Mój Prąd 3.0, ocenisz zmiany w prawie OZE na 2023 rok, ocenisz cechy nowoczesnych pomp ciepła przed wdrożeniem.

Czy warto postawić na technologie odnawialnych źródeł energii?

Od lat trwa boom na technologie OZE i nie bez powodu, ponieważ panele w połączeniu z pompą ciepła uniezależniają budynki od drogiego prądu, a przy okazji odbijają się pozytywnie na nowych projektach nieruchomości – brak kominów i magazynu na opał.

Poproś o ofertę

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
DOM

Opinie ( 0 )

Dodaj opinie

0 0 votes
Ocena
guest
Ocena
0 opinie
Inline Feedbacks
View all comments