Fotowoltaika

Eco Solar

Kontakt

Ręszów 1, 59-330 Ścinawa

500 773 927 biuro@ecosolarsystem.pl

Eco Solar to firma z nieco ponad dwuletnim doświadczeniem, powstała dzięki wspólnej pasji kilku osób, tworzących zgrany zespół składający się z instalatorów, techników, inżynierów oraz wizjonerów. Jej celem jest pozbawienie trujących wyziewów wydobywających się z kominów elektrowni węglowych i życie w czystym środowisku. Pracownikom firmy zależy na niezależności energetycznej, pozyskiwaniu własnego prądu, a co za tym idzie – optymalizowanie stale rosnących kosztów za energię elektryczną.

 • PANELE FOTOWOLTAICZNE
 • POMPY CIEPŁA
 • FOTOWOLTAIKA DLA FIRM
 • FOTOWOLTAIKA DLA ROLNIKÓW

Eco Solar – szeroka oferta

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom wszystkich potencjalnych klientów, a także chcąc trafić w ich najbardziej wymagające gusta, firma Eco Solar może pochwalić się kompleksową obsługą na każdym etapie projektu. W jej skład wchodzi:

 • Bezpłatna wizja lokalna na terenie przyszłej instalacji fotowoltaicznej oraz pomiar zapotrzebowania,
 • Przygotowanie projektu instalacji na podstawie możliwości gruntowych, a także indywidualnych potrzeb każdego rolnika, biznesmena, czy też prywatnej osoby,
 • Pomoc w uzyskaniu dotacji Mój Prąd, ulgi termomodernizacyjnej oraz w załatwieniu wszelkich niezbędnych formalności,
 • Profesjonalny, bezpieczny i sprawny montaż oraz możliwy serwis 24/7, czego efektem jest brak przerw w dostawie prądu.

Ponadto firma gwarantuje:

 • Własną, wykwalifikowaną i doświadczoną w branży ekipę montażową,
 • Zgłoszenie gotowej instalacji do Zakładu Energetycznego,
 • Obsługę posprzedażową, a w tym serwis w momencie niespodziewanej awarii oraz zdalny monitoring powstałej realizacji,
 • 10-letnią gwarancję na montaż,
 • Działalność głównie na terenie województwa dolnośląskiego,
 • Szeroki wybór towarów i akcesoriów, co pozwala na dopasowanie wszelkich elementów instalacji do potrzeb i oczekiwań przyszłego klienta

Współprace Eco Solar

Firma Eco Solar od początku swojej działalności współpracuje z godnymi zaufania firmami, gwarantującymi wysoką jakość i solidność wykonanej realizacji. Zakład korzysta więc z ogniw fotowoltaicznych, falowników i materiałów montażowych pochodzących od Bruk-Bet Fotowoltaika, Huawei, SolarEdge, SofarSolar i wiele innych. Do głównych priorytetów firmy zaliczyć można najwyższą możliwą jakość wykonanych usług. Do tego celu nie wystarczy jednak tylko i wyłącznie zespół przeszkolonych osób, ale także świetny materiał dostarczony wprost na budowę przyszłej realizacji.

Eco Solar i jej nieustanny rozwój

Przedsiębiorstwo Eco Solar ogromną wagę przywiązuje do życia zgodnie z naturą. Stąd też firma chce wprowadzić zamienniki popularnych urządzeń, czyli panele fotowoltaiczne, które pozwolą na łączenie nowoczesnych technologii z naturalnym potencjałem. Cały zespół stara się również nieustannie podnosić swoje kwalifikacje, pozyskiwać nowe uprawnienia i certyfikaty świadczące o wysokiej jakości proponowanych usług. Każda realizacja podnosi również kompetencje montażystów, którzy wykorzystując swoją wiedzę, zdobywają doświadczenie na dalsze etapy rozwoju.

Poproś o ofertę

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
DOM

Opinie ( 1 )

Dodaj opinie

5 1 vote
Ocena
Subscribe
Powiadom o
guest
Ocena
1 Opinia
Inline Feedbacks
View all comments
Seweryn
Seweryn
2023.06.09 16:15
Ocena :
     

Polecam. Ta firma przedstawiła mi najkorzystniejszą ofertew na na montaż paneli. Od podpisania umowy do montażu minęło kilkanaście dni z czego jestem baRDZO ZADOWOLONY. pRACUJA TAM NAJLEPSI SPECJALIŚCI Z JAKIMI MIALEM DO CZYNIENIA. Monteż widać, że też nie z pierwszej łapanki, znaja sie na tym co robią. Wszystko było podopinane na ostatni guzik. Instalacja bardzo estetyczna i szybko zrobiona. Szacunek za wykonana robote dla wszystkich.