Fotowoltaika

Dolata Electric

Kontakt

Główna 6, 61-005 Poznań

789 108 169 biuro@dolata-electric.pl

Firma Dolata Electric od wielu lat działa w branży energetycznej, przemyśle, budownictwie i rolnictwie. Swoją ofertę kieruje do wszystkich, których interesują alternatywne sposoby pozyskiwania energii. Oferuje profesjonalny, rzetelny i szybko montaż instalacji fotowoltaicznych, dając tym samym klientom możliwość uniezależnienia się od dostawców energii. Od pierwszych dni swojej obecności na rynku stawia wyłącznie na komponenty, które pochodzą od sprawdzonych, cenionych producentów. W połączeniu z dokładnością monterów daje to instalacje, które w idealnym stanie służą lata, zapewniając czysty pod względem ekologicznym prąd.

  • FOTOWOLTAIKA
  • FIRMA ELEKTRYCZNA

Kto może skorzystać z usług firmy Dolata Electric?

Swoją ofertę firma kieruje nie tylko do klientów indywidualnych będących właścicielami prywatnych domów. Montuje instalacje fotowoltaiczne również w przypadku gospodarstw domowych, nie zapomina także o klientach biznesowych. Podejmuje się wykonywania nie tylko mikroinstalacji, ale również ogromnych farm fotowoltaicznych. Bez względu na to, jak duża ma być inwestycja, zawsze pomaga wybrać klientom najlepszą opcję. Uwzględnia potrzeby i oczekiwania tych, którzy zdecydowali się jej zaufać. Swoje usługi świadczy na terenie całego kraju. To oznacza, że możesz postawić na firmę Dolata Electric bez względu na to, w której części Polski ma być wykonana instalacja.

Dlaczego wybór tej firmy to dobra decyzja?

Jeśli chcesz zapewnić sobie bezpieczeństwo energetyczne, a jednocześnie przestać martwić się wysokimi rachunkami za prąd, Dolata Electric to dobry wybór. Atutem tej firmy jest kompleksowość usługi. Przed rozpoczęciem właściwego etapu prac zawsze przeprowadza ona audyt energetyczny. Dzięki temu klienci mogą mieć pewność, że moc instalacji zostanie dobrana tak, jak należy. W efekcie panele będą produkowały odpowiednią ilość prądu. Możesz również liczyć na profesjonalne wsparcie w procesie ubiegania się o dofinansowanie. Nieodłącznym elementem oferty jest również montaż paneli, a także ich serwis. Jeśli interesują Cię inne produkty energetyczne, możesz skorzystać z fachowego doradztwa. Pamiętaj, że firma zatrudnia wyłącznie doświadczonych monterów, którzy wyposażeni są w niezbędne do pracy narzędzia. Dzięki temu mogą pracować sprawnie, szybko, unikając opóźnień.

Gdzie montowała instalacje fotowoltaiczne firma Dolata Electric?

Jak już wspomnieliśmy, firma nie ogranicza swojej działalności wyłącznie do wybranego obszaru kraju. To właśnie dlatego ma na swoim koncie prace wykonane w różnych częściach Polski. Wśród dotychczasowych realizacji znajdują się między innymi te w Warszawie, Gdańsku, Wyszkowie oraz Jabłonowie. Na podkreślenie zasługuje fakt, że montowała ona instalacje o różnej mocy. To najlepiej świadczy o tym, że jest ona w stanie odpowiedzieć na różne potrzeby i oczekiwania klientów.

Czy w ofercie firmy znajduje się usługa serwisowa?

Decydując się na usługi firmy Dolata Electric, możesz liczyć nie tylko na montaż, ale również serwis instalacji. Pamiętaj, że firma wykonuje wszystkie niezbędne prace, które przekładają się na funkcjonalność paneli i ich trwałość. Profesjonalny serwis obejmuje między innymi kontrolę ogólnego stanu instalacji, zabrudzenia paneli, pomiaru rezystancji uziemienia. Jeśli zdecydujesz się skorzystać z usług tej firmy, możesz również zlecić sprawdzenie szczelności tych miejsc, w których panele stykają się z dachem.

Poproś o ofertę

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
DOM

Opinie ( 1 )

Dodaj opinie

5 1 vote
Ocena
Subscribe
Powiadom o
guest
Ocena
1 Opinia
Inline Feedbacks
View all comments
Marta
Marta
2023.06.08 18:24
Ocena :
     

Polecam w 100%! Przemiły kontakt z klientem ze strony Pana Macieja, pełem profesjonalizm. Rzetelność i dotrzymywanie słowa to główne atuty tej firmy. Inwestycja związana z instalacją paneli fotowoltaiucznych przebiegła bardzo sprawnie, przemili panowie montujący. Kompleksowo wykonali całą instalację. Zastosowali materiały i podzespoły najwyższej jakości, nie wspominając o genialnym zaplanowaniu całej instalacji, która była bardzo skrupulatna. Posiadają niesamowite zaplecze techniczne i merytoryczne, które pozwala przebrnąć przez cały proces bez krzty nerwów.