Fotowoltaika

Bozon

Kontakt

Działająca od przeszło dwudziestu lat firma Bozon charakteryzuje się kompleksowym podejściem do instalacji fotowoltaicznych. Swoją ofertę kieruje do wszystkich chcących uniezależnić się od dostawców energii i zainteresowanych OZE. Wyróżnia się na rynku niezwykle przejrzystymi procedurami. Zatrudnia wykwalifikowanych pracowników, którzy zajmują się nie tylko montażem instalacji, ale również jej projektowaniem.

  • FOTOWOLTAIKA DLA DOMU
  • POMPY CIEPŁA

Jakie usługi oferuje firma Bozon?

Decydując się na skorzystanie z usługi firmy Bozon, możesz mieć pewność, że w jednym miejscu otrzymasz wszystko to, co potrzebne jest do wykonania funkcjonalnej instalacji fotowoltaicznej. Współpraca z klientem rozpoczyna się zawsze od darmowego audytu potrzeb, który koncentruje się również na możliwościach. Dopiero zebranie niezbędnych danych pozwala na przejście do kolejnego etapu, którym jest doradztwo i projektowanie. Klienci tej firmy mają zapewnione również profesjonalne wsparcie w pozyskiwaniu dofinansowania do instalacji, co pozwala znacznie zmniejszyć wysokość kosztów, jakie trzeba unieść. Ostatnim etapem współpracy jest zawsze fachowa instalacja i uruchomienie paneli.

Co zyskasz, decydując się na usługi firmy Bozon?

Jeśli chcesz naprawdę szybko i bez zbędnych problemów stać się częścią grona prosumentów, firma Bozon to dobry wybór. Stawiając na jej usługi, uniezależnisz się od dostawcy prądu, zadbasz również o to, aby Twoje gospodarstwo domowe było bardziej przyjazne środowisku naturalnemu. Pamiętaj, że montaż instalacji fotowoltaicznej to dobry sposób na podniesienie wartości nieruchomości.

Firma zatrudnia wyłącznie wykwalifikowany personel, który pracuje sprawnie i szybko, nie zapominając przy tym o dokładności. Tym, na co kładzie duży nacisk, jest terminowość realizacji inwestycji. Dlatego zawsze stara się przestrzegać ustalonych z klientami harmonogramów, doskonale zdając sobie sprawę z tego, jak jest to ważne dla wielu osób.

Z jakimi producentami współpracuje firma Bozon?

Decydując się na skorzystanie z usług firmy Bozon, możesz mieć pewność, że bazuje ona w swojej pracy na ogniwach fotowoltaicznych, falownikach i materiałach montażowych pochodzących od najlepszych producentów. To oznacza, że sięga po produkty takich firm, jak:

  • Solar Edge;
  • Fronius;
  • Sofar Solar.

To oznacza, że każda instalacja charakteryzuje się wykonaniem na najwyższym poziomie z komponentów, których jakość nie pozostawia żadnych wątpliwości.

Poproś o ofertę

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
DOM

Opinie ( 1 )

Dodaj opinie

5 1 vote
Ocena
Subscribe
Powiadom o
guest
Ocena
1 Opinia
Inline Feedbacks
View all comments
Rafał
Rafał
2023.06.08 17:51
Ocena :
     

dzien dobry, polecam ta forme. zależało nam żeby nie byc uzaleznionym od dostawców energii i byc chociaz czesciowo samowystarczalnym. zdecydowaliśmy sie na montaz paneli z ta firma nie tylko ze wzgledu na ich profesjonalizm i ogrom wiedzy ale tez na konkurencyjna oferte. Pracuja na najwyzszej jakości podzespołoach co byo dodatkowym argum,entem na plus. Kolejny plus to terminowość, dzie wszystko było co do seksundy tak jak ustalaliśmy. Nieoceniona pomoc z formalnościami do dotacji. Polecam!